Historia

Pierwszy Multicalendar powstał tuż przed nadejściem 2010 roku w drewnianej chacie na pograniczu wielkich jezior i lasów. Brzmi jak wstęp do bajki ale to prawda :) Projekt jest przewidziany na 28 lat, kiedy to nastąpi powtórzenie kalendarza Gregoriańskiego.

Każdy Multicalendar zawiera zbiór ciekawych informacji dotyczących świata lub nadchodzących w danym roku wydarzeń. Drukowane są w technologii sitodruku, pozwalającej na używanie najwyższej jakości papierów i innych materiałów. Od początku wydawane są w limitowanej i ręcznie numerowanej edycji 50 sztuk przez co są bardziej unikatowe.
Płatność i transport

Masz pytanie? Znam na nie odpowiedź. Jeśli masz jakieś pytanie, nie krępuj się wysłać mi e-mail na pawel@venedi.pl

Zakupy z PAYPAL

Możesz kupić Multicalendar wykorzystując system PayPal lub przelewem bezpośrednio na konto.

PayPal to kompleksowe rozwiązanie w zakresie płatności. Za pomocą systemu PayPal możesz akceptować płatności kartą kredytową, przelewy bankowe i płatności z konta PayPal.

Jakie są korzyści wynikające z używania systemu PayPal?

Szybki
Płatności są przekazywane natychmiast, szybciej niż w przypadku wysyłania czeków czy przekazów pieniężnych.

Poufny
Firma PayPal nie ujawnia sprzedającym Twoich informacji finansowych.

Globalny
System PayPal jest akceptowany na całym świecie i może być wykorzystywany do dokonywania płatności krajowych i zagranicznych.

Prosty
Wyślij pieniądze do dowolnej osoby za pomocą kilku kliknięć.

Godny zaufania
Najlepsze w branży zabezpieczenia przed oszustwami pozwalają zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom.

Opłacalny
Wysyłanie pieniędzy nic nie kosztuje, a opłaty w systemie PayPal mieszczą się w granicach możliwości finansowych wszystkich firm, niezależnie od skali ich działalności.

Więcej na temat PayPal na stronie www.paypal.com

Zakupy przelewem

Jeśli wybierzesz ten rodzaj płatności, wyślij maila na adres pawel@venedi.pl w celu weryfikacji dostępności Multicalendar. Po weryfikacji proszę wpłacić na konto sumę równą wartości zamówienia. Po zarejestrowaniu wpłaty na koncie i mailu z danymi do wysyłki, przesyłka z Twoim zamówieniem zostanie niezwłocznie wysłana.

Dane do przelewu:
ING Bank Śląski S.A. SWIFT: INGBPLPW
Nr rachunku krajowy: 21 1050 1298 1000 0022 6916 4410
Nr rachunku IBAN: PL 21 1050 1298 1000 0022 6916 4410
Nazwa odbiorcy: Paweł Piłat
Adres odbiorcy: ul. Łomżyńska 20d/18, 12-100 Szczytno, POLAND
Tytuł przelewu: Multicalendar 2017, Imię i Nazwisko
(tu podaj nazwę zamówionego kalendarza lub kalendarzy oraz imię i nazwisko w celach identyfikacji) Kwota przelewu: 90 EUR/ 90 USD/ 400 PLN (tu podaj kwotę, którą masz zapłacić)

Wyślij maila na adres pawel@venedi.pl zawierającego wszelkie dane dotyczące wysyłki. W przypadku przelewu czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Wynika to z czasu, który upływa pomiędzy wykonaniem przelewu, a jego zaksięgowaniem na naszym koncie.

Transport

Multicalendar pakowane są w specjalnie przygotowane kartonowe tuby zapewniające bezpieczny transport.

Doświadczony współpracą z Pocztą Polską, krajowe przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy DHL oraz z względów finansowych z Poczty Polskiej w międzynarodowych. Czas dostawy wynosi zazwyczaj od dwóch do pięciu dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Posiadając Państwa adres e-mailowy, wyślę Państwu dodatkowo potwierdzenie zamówienia, oraz numer przesyłki.

Multicalendar 2017

TAX + shipping included

€90

- Multicalendar 2017
- Universalne tło (czerwone)
- Owinięte papierem pakowym
- Kartonowa tuba zapewniająca bezpieczny transport

Szt