Historia

Pierwszy multicalendar powstał tuż przed nadejściem 2010 roku w drewnianej chacie na pograniczu wielkich jezior i lasów. Brzmi jak wstęp do bajki ale to prawda :) Projekt jest przewidziany na 28 lat, kiedy to nastąpi powtórzenie kalendarza gregoriańskiego.

Każdy multikalendarz zawiera zbiór ciekawych informacji dotyczących świata lub nadchodzących w danym roku wydarzeń. Drukowane są w technologii sitodruku, pozwalającej na używanie najwyższej jakości papierów i nie tylko. Od początku wydawane są w limitowanej i ręcznie numerowanej edycji 50 sztuk zyskując dodatkową unikatowość.
Płatność i transport

Jeśli masz jakieś pytanie, nie krępuj się wysłać mi e-mail na pawel@venedi.pl

Zakupy z ETSY

Etsy to globalna platforma sprzedaży unikatowych przedmiotów oraz towarów potrzebnych do działalności twórczej. Znajdziesz tu mnóstwo niezwykłych produktów, od unikatowych wyrobów rękodzielniczych po skarby vintage.

Więcej na temat ETSY na stronie www.etsy.com

Zakupy przelewem

Jeśli wybierzesz ten rodzaj płatności, wyślij maila na adres pawel@venedi.pl w celu weryfikacji dostępności Multikalendarza. Po weryfikacji musisz wpłacić na konto sumę równą wartości zamówienia. Po zarejestrowaniu wpłaty na koncie i mailu z danymi do wysyłki, przesyłka z Twoim zamówieniem zostanie niezwłocznie wysłana.

Dane do przelewu:
ING Bank Śląski S.A. SWIFT: INGBPLPW
Nr rachunku krajowy: 21 1050 1298 1000 0022 6916 4410
Nr rachunku IBAN: PL 21 1050 1298 1000 0022 6916 4410
Nazwa odbiorcy: Paweł Piłat
Adres odbiorcy: ul. Nauczycielska 13/49, 12-101 Szczytno, POLAND
Tytuł przelewu: Multicalendar 2016, Imię i Nazwisko
(tu podaj nazwę zamówionego kalendarza lub kalendarzy oraz Imię i Nazwisko w celach identyfikacji) Kwota przelewu: tu podaj uzgodnioną kwotę zapłaty

Wyślij maila na adres pawel@venedi.pl zawierającego wszelkie dane dotyczące wysyłki. W przypadku przelewu czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Wynika to z czasu, który upływa pomiędzy wykonaniem przelewu, a jego zaksięgowaniem na naszym koncie.

Transport

Po dokonaniu wpłaty proszę wysłać maila na adres pawel@venedi.pl zawierającego pełne dane do wysyłki.

Multikalendarze pakowane są w specjalnie przygotowane kartonowe tuby zapewniające bezpieczny transport.

Doświadczony współpracą z Pocztą Polską, krajowe przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy DHL oraz z względów finansowych z Poczty Polskiej w międzynarodowych. Czas dostawy wynosi zazwyczaj od dwóch do pięciu dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Posiadając Państwa adres e-mailowy, wyślę Państwu dodatkowo potwierdzenie zamówienia, oraz numer przesyłki.