Multicalendar 2016

Kalendarz niezwykły i innowacyjny. Pierwszy z serii, wydrukowany na folii w technologii sitodruku, dzięki czemu zapewnia wielowieczność i możliwość ponownego wykorzystania go w przyszłości. W 2016 roku, Multicalendar został wydany na przezroczystej folii poliestrowej PET-GAG, co zapewniło bardzo dobrą jakość druku oraz odwzorowanie kolorów. Drukowany był za pomocą czarnej i białej farby, uszlachetnionej warstwą luminescencyjną, która pozwalała na oddawanie światła nocą.

Multicalendar 2016 zawierał wiele ciekawych informacji, takich jak sezonowe zmiany, kalendarz gregoriański, fazy księżyca, konstelacje zodiacalne, dni ziemskie potrzebne, aby okrążyć Słońce przez Mars, Ziemię, Wenus i Merkury, a także symbol Słońca. Wszystko to zostało przedstawione w formacie 100x70 cm.

Multicalendar 2016 był również przyjazny dla środowiska naturalnego, ponieważ został wyprodukowany przy użyciu technologii ekologicznych. Podłoże folii PET-GAG zapewniało dużą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Przezroczystość folii pozwalała na dopasowanie kalendarza do wnętrza, jednak aby uzupełnić całość, zestaw był uzupełniony papierem w kolorze żółtym.

Wciąż dostępny.

Kup z etsy
 • ZAWIERA- Sezony
  - Kalendarz gregoriański
  - Fazy księżyca
  - Konstelacje zodiacalne
  - Dni ziemskie aby okrążyć Słońce
  • Mars (687)
  • Ziemia (365 dni)
  • Wenus (225 dni)
  • Mercury (88 dni)
  - Symbol Słońca
Multicalendar 2016
Multicalendar 2016
Multicalendar 2016
Multicalendar 2016
Multicalendar 2016